Vítejte na stránkách Liberecké školy fotografie
Proč si vybrat kurz právě u nás?

Protože nám záleží na spokojenosti našich zákazníků. Následující body Vás o tom určitě přesvědčí.
100% garance zvládnutí kurzu
Byli jsme na Vás moc rychlí? Neporozuměli jste plně probírané látce? Nově máte možnost absolvovat ještě jednou zdarma stejný kurz během následujících 12 měsíců. Nabídka je nepřenosná a nevztahuje se na dlouhodobé a rekvalifikační kurzy. Objednávku na druhý kurz provedete standardním způsobem, do poznámky napíšete, že se jedná o opakování kurzu. Tyto kurzy se nezapisují do Indexu (viz věrnostní program) a není nárok na tištěná skripta.
Důraz na kvalitu
Ve všech kurzech Vás povedou lektoři, kteří se danému problému dlouhodobě věnují a dále se vzdělávají. Náš lektor Šimon Pikous má od Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy udělenou autorizaci pro profese Fotoreportér, Portrétní fotograf, Produktový a dokumentační fotograf, Fotograf pro DTP studio. V rámci projektu Ministerstva pro místní rozvoj ČR jsme získali Certifikát pro stupeň I. Českého systému kvality služeb.
Výuka je založena na odbornosti a zaměřena především na praxi. Naším cílem je nepodléhat módním „kreativním“ vlnám. U nás se naučíte „poctivé řemeslo“.
Index (věrnostní program)
Po prvním kurzu obdržíte Index, do kterého se zapisují absolvované kurzy. Každý čtvrtý kurz je za poloviční cenu. Dlouhodobé a rekvalifikační kurzy se do Indexu zapisují a započítávají se, ale pokud by se staly čtvrtým kurzem, sleva se na ně nevztahuje (zapíší se jako v pořadí další kurz).

Držité Indexu mají už po absolvování prvního kurzu další výhody:
  • Sleva 10 % na fotopráce ve PHOTO PROFI v OC Delta, Revoluční ul., Liberec
  • Sleva 15 % fotografické (odborné) publikace a knihy o umění v Knihkupectví a antikvariát Fryč, s.r.o., Pražská 14, Liberec
  • Studentský vstup do Oblastní galerie v Liberci

Z každého kurzu si odnesete Osvědčení o absolvování kurzu.
Last minute kurzy
Několikrát do roka se můžete přihlásit na last minute kurz za 500 Kč. Informaci o této akci zasíláme na e-mailové adresy frekventantů. Tato nabídka je nepřenosná a týká se vždy konkrétního kurzu v konkrétním termínu. Zveřejňována bývá 3–5 dnů před konáním kurzu. Tyto kurzy se nazapisují do Indexu.
Dárkové poukazy
Sháníte netradiční dárek? Připravíme Vám dárkový poukaz s digitálně vytištěným jménem obdarovaného bez navýšení ceny. Nabízíme dva typy poukazů – poukaz na vybraný kurz (kurzy) a poukaz v libovolné ceně. Více se o dárkových poukazech a o způsobu jak je objednat dozvíte zde .
Rozšiřující se nabídka kurzů
Jste začátečník, „hobbysta“ nebo začínající profesionál? Pro každého z vás máme kurz, ve kterém se můžete zdokonalit. V současnosti u nás najdete širokou nabídku od jednodenních (dvoudenních) kurzů přes dlouhodobé (večerní školy) až po rekvalifikační kurzy akreditované MŠMT. Od letoška rozšiřujeme nabídku dlouhodobých kurzů o grafické kurzy, jako první je otevřena Večerní škola Photoshopu.
Individuální kurzy
Zaujal Vás některý z kurzů, ale nevyhovuje Vám plně obsah výuky nebo termín? Zavolejte nebo napište na některý z našich kontaktů a domluvte si individuální kurz „NA MÍRU“. Individuální kurzy připravíme pro jednotlivce i kolektivy.
Skripta v ceně kurzu
V ceně naprosté většiny kurzů jsou i tištěná skripta (manuál) s možností psaní poznámek.
Cenné rady můžete získat na našem webu ze stránky NÁVODY, TIPY, …Přehled lektorů nalezete nalezete zde

Seznam všech nabízených kurzů s nejbližším termínem konání nalezete zde

Obchodní podmínky a reklamační řád

Seznam všech kurzů zde
úvodní stránka | REKVALIFIKAČNÍ KURZ | POČÍTAČOVÉ KURZY | FOTOGRAFICKÉ KURZY | FOTO ŠKOLA | LEKTOŘI | KONTAKT
Copyright © 2013 LŠF Liberec Všechna práva vyhrazena.