Domů Kurzy

Dálkové studium grafického designu


Získáte více sebejistoty v grafické tvorbě  •  Konzultujeme vaše práce  •  Vyzkoušíte si klasické grafické techniky  •  Více lektorů – více pohledů  •  Učíme o víkendu, nepotřebujete dovolenou


2022/2023 – podklady doručte do 9.9.2022
Liberec


Co vám kuruz přinese?

Jak kurz probíhá?

Jaké předměty se vyučují?

Je tohle kurz pro vás?

Kolik to stojí?

Kde se kurz koná?

Učebna LŠF Liberec (Na Žižkově 1201/15, Liberec-Rochlice).

Máte to k nám daleko?

Něco jsme nenapsali dost srozumitelně?

Tak se nás zeptejte. Zavolejte nebo nám napište:
Telefon: 724 048 595 nebo 737 420 839
E-mail: info@lsfliberec.cz (odkaz)Grafice se už nějakou dobu věnuji, ale chtěl jsem ucelené informace, protože jsem takový grafik samouk. V průběhu kurzu jsem začal kreslit, to mě hodně posunulo a velkým přínosem pro mě byl webdesign. Dík za kurz, ukázal mně nové možnosti.
Radim Jankovský
Radim Jankovský
Na kurz jsem se přihlásila, abych praskla svou „bublinu“, dozvěděla se více informací z oboru a získala nové pohledy na danou problematiku. Kromě vyučovaných lekcí považuji za velmi přínosné konzultace všech lektorů k našim pracem, jejich dobře míněnou konstruktivní kritiku i diskuze. Kurz vyžaduje nemálo domácí přípravy a průběžnou tvorbu, která se pak probírá v rámci konzultací. Po absolvování kurzu vnímám jednoznačný posun v nahlížení na grafický design. Díky tedy LŠF a všem lektorům!
Markéta Růčková
Markéta Růčková
Chtěl jsem se zlepšit v grafice a to se mi splnilo. Navíc jsem začal kreslit nejen u stojanu, ale také v Illustratoru. V obojím budu určitě pokračovat i po kurzu. Díky.
Michal Trmal
Michal Trmal
2022/2023 – podklady doručte do 9.9.2022
Liberec
Jinak to nejde. Při zobrazování našich stránek používáme cookie. Další informace
Dolů