Domů Kurzy

Grafický design – dálkové studium


Malujete, tvoříte, v ruce nebo digitálně? Naučte se řemeslo, získejte sebejistotu a uplatněte svůj osobitý přístup v praxi. Možná vám chybí technická znalost, tvůrčí inspirace nebo zpětná vazba? Zkuste to s námi dálkově na kurzu grafického designu. Učíme víkendy.


Objednejte TEĎ, zadejte slevový kód GRAFIKA-1500 a ušetříte 1 500 Kč.

Platí do 31. 3. 2023.


2023/24 – podklady doručte do 11.9.2023
Liberec


Co vám kurz přinese?

Jak kurz probíhá?

Rozvrh hodin 2022/2023:Jaké předměty se vyučují?

Je tohle kurz pro vás?

Kolik to stojí?

Kde se kurz koná?

V učebně LŠF Liberec (Vojtěšská 459/19, Liberec)

Máte to k nám daleko?

Něco jsme nenapsali dost srozumitelně?

Tak se nás zeptejte. Zavolejte nebo nám napište:
Telefon: 724 048 595 nebo 737 420 839
E-mail: info@lsfliberec.cz (odkaz)Grafice se už nějakou dobu věnuji, ale chtěl jsem ucelené informace, protože jsem takový grafik samouk. V průběhu kurzu jsem začal kreslit, to mě hodně posunulo a velkým přínosem pro mě byl webdesign. Dík za kurz, ukázal mně nové možnosti.
Radim Jankovský
Radim Jankovský
Na kurz jsem se přihlásila, abych praskla svou „bublinu“, dozvěděla se více informací z oboru a získala nové pohledy na danou problematiku. Kromě vyučovaných lekcí považuji za velmi přínosné konzultace všech lektorů k našim pracem, jejich dobře míněnou konstruktivní kritiku i diskuze. Kurz vyžaduje nemálo domácí přípravy a průběžnou tvorbu, která se pak probírá v rámci konzultací. Po absolvování kurzu vnímám jednoznačný posun v nahlížení na grafický design. Díky tedy LŠF a všem lektorům!
Markéta Růčková
Markéta Růčková
Chtěl jsem se zlepšit v grafice a to se mi splnilo. Navíc jsem začal kreslit nejen u stojanu, ale také v Illustratoru. V obojím budu určitě pokračovat i po kurzu. Díky.
Michal Trmal
Michal Trmal
2023/24 – podklady doručte do 11.9.2023
Liberec
Jinak to nejde. Při zobrazování našich stránek používáme cookie. Další informace
Dolů