Domů Kurzy

Grafický design – dálkové studium


Malujete, tvoříte, v ruce nebo digitálně? Naučte se řemeslo, získejte sebejistotu a uplatněte svůj osobitý přístup v praxi. Možná vám chybí technická znalost, tvůrčí inspirace nebo zpětná vazba? Zkuste to s námi dálkově na kurzu grafického designu. Učíme víkendy.2024/25 – Podklady doručte do 16.9.2024
Liberec


Co vám kurz přinese?

Jak kurz probíhá?Jaké předměty se vyučují?

Je tohle kurz pro vás?

Kolik to stojí?

Kde se kurz koná?

V učebně LŠF Liberec (Vojtěšská 459/19, Liberec)

Máte to k nám daleko?

Chtěli byste ještě něco navíc?

Něco jsme nenapsali dost srozumitelně?

Tak se nás zeptejte. Zavolejte nebo nám napište:
Telefon: 724 048 595 nebo 737 420 839
E-mail: info@lsfliberec.cz (odkaz)Před kurzem jsem si myslela, že půjde výhradně o pc grafiku, mile mě překvapilo, že lektoři jsou z výtvarných oborů. Největší přínos vidím v tom, že jste mě donutili něco dělat a z mého odhodlání pracovat s Ilustrátorem se díky kurzu stala skutečnost. Už jsem nejeden grafický kurz navštívila a musím říct, že velkým plusem je prostředí a lidi, je to „cítit“ uměním. Škoda, že setkání probíhají pouze v pěti víkendových dnech, bylo by skvělé, kdyby výuka byla intenzívnější.
Blanka Faitová
Blanka Faitová
Od kurzu jsem očekávala získání a prohloubení znalostí a dovedností v grafické tvorbě a webdesignu, a se mi splnilo. Nejpřínosnější pro mě je zjištění, že typografie je mnohem těžší, než se zdá. Po obsolvování vidím chyby, které jsem dříve neviděla, naučila jsem se s programy, které jsou skvělé a já jsem je předtím nepoužívala. A hlavně jsem se naučila lépe snášet kritiku. Byla to skvělá zkušenost, děkuji. :)
Tereza Josífková
Tereza Josífková
Očekávala jsem rozšíření obzoru v oboru grafiky a to jsem na kurzu dostala. Velkým přínosem byl důraz na domácí úkoly, který mě donutil na sobě pracovat. A vzhledem k tomu, že jsem musela věnovat více času digitálnímu kreslení, tak jsem se v tomhle směru výrazně zlepšila. Díky, jste skvělý a pozitivní tým lektorů, co dokáží pomoci a najít řešení v každé standartní i nestandartní situaci. Jen tak dál :)
Helča Vondrová
Helča Vondrová
Grafice se už nějakou dobu věnuji, ale chtěl jsem ucelené informace, protože jsem takový grafik samouk. V průběhu kurzu jsem začal kreslit, to mě hodně posunulo a velkým přínosem pro mě byl webdesign. Dík za kurz, ukázal mně nové možnosti.
Radim Jankovský
Radim Jankovský
Na kurz jsem se přihlásila, abych praskla svou „bublinu“, dozvěděla se více informací z oboru a získala nové pohledy na danou problematiku. Kromě vyučovaných lekcí považuji za velmi přínosné konzultace všech lektorů k našim pracem, jejich dobře míněnou konstruktivní kritiku i diskuze. Kurz vyžaduje nemálo domácí přípravy a průběžnou tvorbu, která se pak probírá v rámci konzultací. Po absolvování kurzu vnímám jednoznačný posun v nahlížení na grafický design. Díky tedy LŠF a všem lektorům!
Markéta Růčková
Markéta Růčková
Chtěl jsem se zlepšit v grafice a to se mi splnilo. Navíc jsem začal kreslit nejen u stojanu, ale také v Illustratoru. V obojím budu určitě pokračovat i po kurzu. Díky.
Michal Trmal
Michal Trmal
2024/25 – Podklady doručte do 16.9.2024
Liberec
Dolů