Domů Kurzy

Večerní fotoškola


Rádi fotíte svou rodinu, děti, krajinu v zapadajícím slunci, kvetoucí louky, čmeláky nebo na jezeře plující labutě? A jste otevřeni novým podnětům? Zkuste to vyfotit líp, s námi na kurzu Večerní fotoškoly. Naučte se ovládat svůj foťák a vidět věci kolem sebe v dobrém světle, lepším úhlu a kompozici.24. 09. 2024–12. 11. 2024
17:00–20:00
Liberec
Zbývá 10 míst
Objednat kurz


Co získáte absolvováním kurzu?


Co se na kurzu naučíte?

Jaká to na kurzu chodí?


Co na kurz potřebujete?


Kolik to stojí?


Kde se kurz koná?

V učebně LŠF Liberec (Vojtěšská 459/19, Liberec)Chcete se o kurzu dozvědět víc? Koukněte na video
Kurz pro mne byl velmi obohacující, protože mě naučil dívat na svět z jiného úhlu a na fotografie jako na umění. Díky za lektorsky nevšední přístup a osobní přínos.
Marie Horáková
Marie Horáková
Rád bych ještě jednou poděkoval za nové informace ohledně techniky a otevření nových pohledů nejen na fotografii, ale i na svět. Od jisté doby se na veškeré fotografie a svět kolem dívám jinak nežli dříve.
Pavel Čihák
Pavel Čihák
Chtěla bych touto cestou poděkovat všem vyučujícím v této škole, díky které jsem si splnila svůj životní sen. Začala jsem Večerní fotoškolou a následně jsem navštívila mnoho dalších kurzů. Ještě jednou tedy děkuji celému týmu a všem, dnes již snad mohu napsat, kolegům. A abych nezapomněla, tak děkuji i za nové přátelé, které jsem díky škole získala. Tak tedy CHVÁLÍM A DOPORUČUJI!
Katka Raimová
Katka Raimová

24. 09. 2024–12. 11. 2024
17:00–20:00
Liberec
Zbývá 10 míst
Objednat kurz
Dolů