Domů Kurzy

Večerní fotoškola


Rádi fotíte svou rodinu, děti, krajinu v zapadajícím slunci, kvetoucí louky, čmeláky nebo na jezeře plující labutě? A jste otevřeni novým podnětům? Zkuste to vyfotit líp, s námi na kurzu Večerní fotoškoly. Naučte se ovládat svůj foťák a vidět věci kolem sebe v dobrém světle, lepším úhlu a kompozici.19. 03. 2024–07. 05. 2024
17:00–20:00
Liberec
Zbývá 8 míst
Objednat kurz


Co získáte absolvováním kurzu?


Co se na kurzu naučíte?

Jaká to na kurzu chodí?


Co na kurz potřebujete?


Kolik to stojí?


Kde se kurz koná?

V učebně LŠF Liberec (Vojtěšská 459/19, Liberec)Chcete se o kurzu dozvědět víc? Koukněte na video
Kurz pro mne byl velmi obohacující, protože mě naučil dívat na svět z jiného úhlu a na fotografie jako na umění. Díky za lektorsky nevšední přístup a osobní přínos.
Marie Horáková
Marie Horáková
Rád bych ještě jednou poděkoval za nové informace ohledně techniky a otevření nových pohledů nejen na fotografii, ale i na svět. Od jisté doby se na veškeré fotografie a svět kolem dívám jinak nežli dříve.
Pavel Čihák
Pavel Čihák
Chtěla bych touto cestou poděkovat všem vyučujícím v této škole, díky které jsem si splnila svůj životní sen. Začala jsem Večerní fotoškolou a následně jsem navštívila mnoho dalších kurzů. Ještě jednou tedy děkuji celému týmu a všem, dnes již snad mohu napsat, kolegům. A abych nezapomněla, tak děkuji i za nové přátelé, které jsem díky škole získala. Tak tedy CHVÁLÍM A DOPORUČUJI!
Katka Raimová
Katka Raimová

19. 03. 2024–07. 05. 2024
17:00–20:00
Liberec
Zbývá 8 míst
Objednat kurz
Jinak to nejde. Při zobrazování našich stránek používáme cookie. Další informace
Dolů