Domů Kurzy

Pracovník grafického studia


Prohlížíte si letáky, obálky knížek, sledujete očima sazbu textu, hodnotíte zvolený papír a formát? A říkáte si, to bych mohl dělat taky a lépe? Učíme i víkendy, vezměte si jen tři dny dovolené a rekvalifikujte se s námi na pracovníka grafického studia. Naučíme vás řemeslo, a pak přijde i slovo kreativní.

19. 05. 2023–17. 06. 2023
9:00–16:20
Liberec
Kurz je plně obsazen
08. 09. 2023–07. 10. 2023
9:00–16:20
Liberec


Co vám kurz přinese?Co se na kurzu naučíte?

Je tohle kurz právě pro vás?Jak to na kurzu chodí?

Rozvrh hodin

Víkendy vám nevyhovují? Máme i variantu ve všední dny.

Kolik to stojí?

Kde se kurz koná?

V učebně LŠF Liberec (Vojtěšská 459/19, Liberec V)

Máte to k nám daleko?

Něco jsme nenapsali dost srozumitelně?

Tak se nás zeptejte. Zavolejte nebo nám napište:
Telefon: 724 048 595
E-mail: info@lsfliberec.cz (odkaz)

Chcete se o kurzu dozvědět víc? Koukněte na videoTento kurz rozhodně doporučuji! Dá dobré základy užívání programů Adobe, předtiskové přípravy a typografie. Ocenila jsem i možnost konzultace s grafiky z praxe. Mně otevřel dveře ke skvělé práci. Děkuji a přeji hodně úspěchů.
Jitka Bujoková
Jitka Bujoková
Zkoušel jsem se učit přes internet a prostě to nešlo. Tady mě to krásně vysvětlili a ani to nebolelo. Teď už mi fungují i internetové tutoriály.
Michal Vašátko
Michal Vašátko
Parádní kurz nabitý informacemi, ale hlavně neustálou praxí s grafickými programy. Přestože je založen na výuce programů Adobe, lze vše, co jsem se naučila, bez problémů praktikovat i v konkurenčním Affinity. Skvělý přístup vyučujících, příjemná atmosféra a bezva parta studentů. Díky všem! Kurzem se mi otevřelo nové pracovní nasměrování, ve kterém vidím příležitost bavit se a zároveň vydělávat.
Petra Termerová,
Petra Termerová
Absolvovala jsem tento kurz a teď pracuji v tiskárně jako grafik. Jsem nesmírně šťastná, protože si mě vybrali na základě absolvované rekvalifikace. Už mi rukou prošly všelijaké vizitky, letáky brožury a knihy, vše od vazeb V1 až po V8. Masky ve Photoshopu už mi také nedělají starost, předtím jsem nechápala k čemu vrstvy jsou, ale díky bohu za ně! Tímto mnohorát děkuji, že děláte tuto skvělou práci a doufám, že se Vám bude stále dařit a budete mít mnoho zájemců.
Pavlína Kučerová,
Pavlína Kučerová
Pohodová atmosféra, individuální přístup ke studentům, ochotní a trpěliví vyučující. Po měsíčním kurzu obrovský pokrok. Jen se chytám za hlavu, že jsem se nepřihlásila dřív :)
Viktorka Hlaváčková
Viktorka Hlaváčková
Doufala jsem v trpělivý přístup lektorů a příval nových informací. Všechno se nad očekávání splnilo. Na celém kurzu bylo nejlepší zjistit, že to funguje a programy mě poslouchají. Bála jsem se, že nebudu stíhat, ale obavy se nevyplnili. Kurz mi ukázal, že tohle je práce, která mě opravdu baví. Konečně mám impulz jít dělat něco, co má pro mě smysl.
Helča Vondrová
Helča Vondrová
19. 05. 2023–17. 06. 2023
9:00–16:20
Liberec
Kurz je plně obsazen
08. 09. 2023–07. 10. 2023
9:00–16:20
Liberec

Víkendy vám nevyhovují? Máme i variantu ve všední dny.Jinak to nejde. Při zobrazování našich stránek používáme cookie. Další informace
Dolů