Domů Kurzy

Rekvalifikace – Pracovník grafického studia


Po celou dobu pracujete na vlastním návrhu, který si nakonec odnesete vytištěný s sebou Někteří absolventi získali místo v reklamních agenturách Neučíme jenom tahat myší, ale i něco z předtiskové přípravy, typografie a o fotografii Učíme o víkendu, stačí vám 3 dny dovolené

02. 10. 2020–31. 10. 2020
9:00–16:20
Liberec
19. 02. 2021–20. 03. 2021
9:00–16:20
Liberec


Co je to rekvalifikace?

Pro koho je kurz určen?

Co je nezbytné pro všechny uchazeče?

Co je cílem kurzu?

Jaký je program kurzu?

Jak kurz probíhá?

Výukové dny, předměty a počet hodin

Kolik to stojí?

Kde se kurz koná?

V učebně LŠF Liberec (Na Žižkově 1201/15, Liberec-Rochlice)

Máte to k nám daleko?

Chcete vědět víc?

Tak se nás zeptejte. Zavolejte nebo nám napište:
Telefon: 724 048 595 nebo 737 420 839
E-mail: info@lsfliberec.cz

Doporučené a navazující kurzy:

Dálkové studium grafického designu Dálkové studium fotografie Produktový fotograf – rekvalifikační kurz


Reference:

Tento kurz mohu rozhodně doporučit! Dá dobré základy užívání programů Adobe, předtiskové přípravy a typografie. Ocenila jsem i možnost konzultace s grafiky z praxe. Mně otevřel dveře ke skvělé práci. Děkuji a přeji hodně úspěchů.
Jitka Bujoková
Jitka Bujoková
Skvělý přístup a spousta nových a užitečných znalostí pro praxi.
Děkuji
Hanka Hoffmanová,
Hanka Hoffmanová
Pracovník grafického studia v LŠF je parádní kurz nabitý informacemi, ale hlavně neustálou praxí s grafickými programy. Přestože je založen na výuce programů Adobe, lze vše, co jsem se naučila, bez problémů praktikovat i v konkurenčním Affinity. Skvělý přístup vyučujících, příjemná atmosféra a bezva parta studentů. Díky všem! Kurzem se mi otevřelo nové pracovní nasměrování, ve kterém vidím příležitost bavit se a zároveň vydělávat.
Petra Termerová
Petra Termerová
Absolvovala jsem rekvalifikační kurz Pracovník grafického studia. Teď pracuji v tiskárně jako grafik. Jsem nesmírně šťastná, protože si mě vybrali na základě absolvované rekvalifikace. Už mi rukou prošly všelijaké vizitky, letáky brožury a knihy, vše od vazeb V1 až po V8. Masky ve Photoshopu už mi také nedělají starost, tenkrát jsem nechápala k čemu vrstvy jsou, ale díky bohu za ně! Tímto mnohorát děkuji, že děláte tuto skvělou práci a doufám, že se Vám bude stále dařit a budete mít mnoho zájemců.
Pavlína Kučerová,
Pavlína Kučerová
Chtěla bych touto cestou poděkovat všem vyučujícím v této škole, díky které jsem si splnila svůj životní sen. Začala jsem večerní fotoškolou a následně jsem navštívila mnoho dalších kurzů. Nastoupila jsem i na rekvalifikace – Pracovník grafického studia a Produktový fotograf. Ještě jednou tedy děkuji celému týmu a všem, dnes již snad mohu napsat, kolegům. A abych nezapomněla, tak děkuji i za nové přátelé, které jsem díky škole získala. Tak tedy CHVÁLÍM A DOPORUČUJI!
Katka Raimová
Katka Raimová
Rekvalifikační kurz Pracovník grafického studia mi hodně dal i přesto, že jsem se v oboru již amatérsky pohybovala. Díky němu jsem si utřídila a porovnala informace a zároveň se naučila hodně nového. Díky moc za spoustu informací z praxe (i nad rámec osnov) a upozornění na problémy, se kterými se můžu jako grafik potkat. Stejně tak děkuji za přátelský a otevřený přístup nejen paní Rozkovcové, která kurz vede, ale také panu Pikousovi a všem ostatním, kteří se na něm větší či menší mírou podílejí. Určitě nebyl poslední, který jsem tu absolvovala.
Martina Máta Nosková
Martina Máta Nosková
Jinak to nejde. Při zobrazování našich stránek používáme cookie. Další informace
Dolů