Domů Kurzy

Pracovník grafického studia


Prohlížíte si letáky, obálky knížek, sledujete očima sazbu textu, hodnotíte zvolený papír a formát? A říkáte si, to bych mohl dělat taky a lépe? Učíme i víkendy, vezměte si jen tři dny dovolené a rekvalifikujte se s námi na pracovníka grafického studia. Naučíme vás řemeslo, a pak přijde i slovo kreativní.

02. 02. 2024–02. 03. 2024
9:00–16:20
Liberec


Co vám kurz přinese?Co se na kurzu naučíte?

Je tohle kurz právě pro vás?Jak to na kurzu chodí?

Rozvrh hodin

Víkendy vám nevyhovují? Máme i variantu ve všední dny.

Kolik to stojí?

Kde se kurz koná?

V učebně LŠF Liberec (Vojtěšská 459/19, Liberec V)

Máte to k nám daleko?

Něco jsme nenapsali dost srozumitelně?

Tak se nás zeptejte. Zavolejte nebo nám napište:
Telefon: 724 048 595
E-mail: info@lsfliberec.cz (odkaz)

Chcete se o kurzu dozvědět víc? Koukněte na videoRáda bych sdělila všem, kdo se bojí, tak že opravdu není čeho. Přístup je skvělý, naučíte se potřebné základy a následně už budete vědět, jak se ptát a kde hledat. Vše vám ukáží, vysvětlí, zopakují a znovu zopakují, když si nejste jistí. Jděte do toho!
Ivana Vaňková
Ivana Vaňková
Studovala jsem grafiku a kurzem jsem si chtěla doplnit vzdělání. Kurz naplnil a předčil mé očekávání. Ve Photoshopu jsem objevila masky, v Ilustratoru se konečně orientuji a překvapilo mě, co všechno umí InDesign. Práce, které nyní tvořím, mají hlavu a patu, není to jen slátanina ve Photoshopu. Ještě jednou chci poděkovat všem lektorům za trpělivost a za rozšíření obzorů. Bylo fantastické sledovat spolužáky, jak jsou z toho nadšení a zároveň vyřízení (stejně jako já). Je fascinující, že tolik učiva a práce jste schopni vměstnat do tak krátkého časového úseku. Trochu jsem se bála závěrečných zkoušek, ale i tady byly obavy zbytečné.
Míša Ottenfeldová
Míša Ottenfeldová
Před kurzem jsem se bála, že bude hodně teoretický. Opak je pravdou, kurz je zaměřen hlavně prakticky. Nadchla mě část věnovaná InDesignu a také exkurze. Člověk si pak uvědomí, že to co vytvořil v počítači není ještě hotové a musí to projít dalšími procesy. Jsem moc ráda, že jsem si zvolila právě tento kurz, a že jsem měla možnost poznat milé lidé, kteří jsou zároveň skuteční profesionálové. Váš lidský přístup, který nás často ujišťoval, že v podstatě každý může pracovat v grafických programech, činil z víkendového kurzu příjemné místo pro výuku i pobavení. Ještě jednou děkuji!
Nina Nenova
Nina Nenova
Absolvovala jsem tento kurz a teď pracuji v tiskárně jako grafik. Jsem nesmírně šťastná, protože si mě vybrali na základě absolvované rekvalifikace. Už mi rukou prošly všelijaké vizitky, letáky brožury a knihy, vše od vazeb V1 až po V8. Masky ve Photoshopu už mi také nedělají starost, předtím jsem nechápala k čemu vrstvy jsou, ale díky bohu za ně! Tímto mnohorát děkuji, že děláte tuto skvělou práci a doufám, že se Vám bude stále dařit a budete mít mnoho zájemců.
Pavlína Kučerová,
Pavlína Kučerová
Zkoušel jsem se učit přes internet a prostě to nešlo. Tady mě to krásně vysvětlili a ani to nebolelo. Teď už mi fungují i internetové tutoriály.
Michal Vašátko
Michal Vašátko
Doufala jsem v trpělivý přístup lektorů a příval nových informací. Všechno se nad očekávání splnilo. Na celém kurzu bylo nejlepší zjistit, že to funguje a programy mě poslouchají. Bála jsem se, že nebudu stíhat, ale obavy se nevyplnili. Kurz mi ukázal, že tohle je práce, která mě opravdu baví. Konečně mám impulz jít dělat něco, co má pro mě smysl.
Helča Vondrová
Helča Vondrová
02. 02. 2024–02. 03. 2024
9:00–16:20
Liberec

Víkendy vám nevyhovují? Máme i variantu ve všední dny.Jinak to nejde. Při zobrazování našich stránek používáme cookie. Další informace
Dolů