Domů Kurzy

Od kinofilmu k fotokomoře


Krok za krokem vás provedeme negativním i pozitivním procesem vyvolání černobílé fotografie od začátku až do konce  •  Na vše se můžete ptát, to vám žádné YouTube video nedá  •  Parádní retro den

19. 06. 2022
9:00–16:00
Liberec


Co vám workshop přinese?

Co se na workshopu naučíte?

Co na workshop potřebujete?

Jak to na workshopu chodí?

Co na workshop potřebujete?

Je tohle workshop pro vás?

Kolik to stojí?

1 950 Kč (s DPH 2 360 Kč) včetně materiálu. Každý účastník si odnese vyvolaný film a minimálně jednu originální fotografii. V ceně workshopu jsou tištěná skripta s možností psaní poznámek.

Kde se workshop koná?

V učebně LŠF Liberec (Na Žižkově 1201/15, Liberec-Rochlice)
Očekával jsem od kurzu nový pohled na práci fotografa a získání nových zkušeností. A jsem nadmíru spokojen. Nejvíc mě nadchly praktické ukázky celého analogového procesu vytvoření fotky. Od nafocení na film po zvětšení fotografie. Děkuji.
Josef Bača
Josef Bača
Chtěla jsem se vrátit (aspoň částečně) k analogové fotografii. Napětí než se vyvolá a ustálí film, jestli nějaké snímky vyšly nebo ne... Navíc je úžasné pozorovat vznik fotky jinak než ve „fotošopu“. Sice jsem věděla co mě asi čeká, ale i tak jsem byla nadšená. Pro mě je jednoznačný přínos kurzu rozhodnutí, že jakmile budu moct, koupím starší analogový foťák a jdu do toho. Víc je raději chválit nebudu, ještě by zpychli a já je mám ráda takové, jací jsou. :)
Gábina Štanclová
Gábina Štanclová
Přihlásil jsem se, abych se dozvěděl něco o analogové fotografii a snad tomu i přišel „na chuť“. Okouzlilo mě míchání chemikálií a proces vyvolání negativu. Jdu do toho a budu vyvolávat a skenovat filmy. Dělat zvětšeniny ne. Do toho nejdu :-) Díky.
Jirka Benedikt,
Jirka Benedikt


19. 06. 2022
9:00–16:00
Liberec
Jinak to nejde. Při zobrazování našich stránek používáme cookie. Další informace
Dolů