Domů

Kdo jsme a co u nás najdete

LŠF Liberec byla založena v roce 2015 a navazuje na dlouholetou fotografickou i pedagogickou zkušenost fotografa Šimona Pikouse.

Naším cílem je naučit vás nejen technice, ale i fotografickému vnímání. Z našich fotografických kurzů si vybere každý, začátečník, pokročilý fotoamatér i budoucí profesionál.
Na kurzech grafických programů se naučíte nejen upravovat fotografie, ale i vytvářet reklamní tiskoviny. Ve všech kurzech vás povedou lektoři, kteří se danému problému dlouhodobě věnují a neustále se vzdělávají. Máme autorizovaného fotografa pro profese Fotoreportér, Portrétní fotograf, Produktový a dokumentační fotograf, Fotograf pro DTP studio. Fotograf Šimon Pikous získal 1. místo v prestižní soutěži Czech Press Photo 2016 v kategorii Portrét single. V rámci projektu Ministerstva pro místní rozvoj ČR jsme v roce 2015 získali Certifikát pro stupeň I. Českého systému kvality služeb. Po skončení platnosti jsme zažádali rovnou o vyšší, II. stupeň Českého systému kvality služeb a od roku 2019 je náš.

Akreditace, autorizace, certifikáty, ...

Proč si vybrat kurz právě u nás?

Protože chceme, abyste byli spokojeni a vraceli se k nám. U nás dostanete víc.

Podívejte se, kdo vás bude učit

Zjistěte si víc informací o našich lektorech.

Chcete vědět něco o organizaci kurzů?

V základních organizačních informacích se například dozvíte jaký je postup při objednání kurzu, jak jsou kurzy organizované a mnoho dalšího.

Obchodní podmínky

Chcete vědět, jak zpracováváme osobní údaje, nebo třeba jak zrušit kurz a jaké jsou storno poplatky? Tohle a ještě pár dalších užitečných informací najdete v Obchocních podmínkách.


Koukněte, odkud k nám přijíždíte. Za námi se jezdí i 310 km.Kudyznudy.cz Pikous powerprint Image Press
Jinak to nejde. Při zobrazování našich stránek používáme cookie. Další informace
Dolů