Domů Kurzy

Adobe Illustrator – základy


Přeneste své nápady do digitálního světa a naučte se s námi, jak je oživit s pomocí Adobe Illustrator.27. 05. 2024–28. 05. 2024
9:00–16:00
Liberec


Co vám kurz přinese?

Chcete přátelům, rodině nebo dokonce potenciálním zaměstnavatelům ukázat profesionálně navržené logo, vizitku nebo nějakou grafiku, který jste vytvořili úplně sami? S našim kurzem se tato představa stane realitou. Provedeme vás všemi základními kroky potřebnými k ovládnutí vektorové grafiky, a to od úplných začátků. Ušetřete náklady a čas spojený s designéry. Vy sami budete schopni vytvořit grafické materiály, které zaujmou a zapůsobí.

Co se naučíte?

Naučíme vás, jak ovládnout nástroj pro vektorovou grafiku – Adobe Illustrator. Začínáme u základů – od pochopení rozdílu mezi vektorovou a bitmapovou grafikou, přes vytváření jednoduchých objektů a jejich úprav, až po složitější techniky, jako je práce s perem a barvami. Kurz je navržen tak, aby byl přístupný i pro úplné začátečníky. Nemusíte mít strach z odborných výrazů, vše vám vysvětlíme jednoduše a srozumitelně. Stačí vaše nadšení a chuť se učit. Ať už sníte o tom, stát se grafickým designérem, nebo si prostě chcete vytvořit originální logo pro svůj projekt, tento kurz je vaším prvním krokem k realizaci těchto snů.

5 přesvědčivých benefitů kurzu:

Co na kurz potřebujete?

Očekáváme, že umíte trochu pracovat na počítači. Nesmí vás děsit výrazy jako soubor, složka, kopírovat, zahodit do koše apod. Pokud nemáte vlastní vybavení nevadí, můžete pracovat na našich počítačích. Klidně můžete přijít s prázdnýma rukama a odcházet budete s hlavou plnou nových dovedností a s Osvědčením o absolvování kurzu. Pokud chcete tvořit na vlastním notebooku, je potřeba mít nainstalovaný Adobe Illustrator, klidně jenom týdenní zkušební verzi.

Jak to na kurzu chodí?

Připravte se na dva dny plné praktických cvičení, ale čeká vás i trocha teorie. Kromě malých flexibilních přestávek, je každý den výuka rozdělená velkou hodinovou pauzou na oběd.

Kolik to stojí?

3 710 Kč (s DPH 4 489 Kč) (v ceně kurzu jsou tištěná skripta s možností psaní poznámek)

Kde se kurz koná?

V učebně LŠF Liberec (Vojtěšská 459/19, Liberec)


27. 05. 2024–28. 05. 2024
9:00–16:00
Liberec
Dolů