Domů Online kurzy

Vybavte si ateliér do 2 stovek

Co vám prodejci fototechniky tají? I v amatérských podmínkách se dají dělat skvělé produktové fotky  •  Za málo peněz hodně muziky – opravdu stačí 2 stovky, správný postup a vaše fotky se budou líbit mnohonásobně více lidemVideokurz   581 Kč (703 Kč s DPH) Koupit Videokurz na „flešce“   690 Kč (835 Kč s DPH) Koupit


Co získáte nákupem kurzu?

Vyberte si jednu z variant


Co ve videokurzu najdete?

Videokurz se skládá z 6 samostatných kapitol + bonusového videa Triumvirát clona, čas, citlivost v celkové délce téměř 2 hodin intenzivní výuky.

  1. Úvod a inspirativní ukázky fotografií – vše nafocené bez profi vybavení.
  2. Vybavení – co si za ty dvě stovky musíte koupit a proč.
  3. Chyby a prohřešky – co je třeba uhlídat a jak případné chyby odstranit.
  4. Postupy, tipy a triky – jak na to. Dozvíte se, jak v ateliéru za 200 Kč fotit nelesklé předměty, sklo a jídlo.
  5. Postprodukce – jak dál s úpravou nafoceného produktu
  6. Making off – takhle jsme ten ateliér za 200 postavili. Názorné předvedení práce s nelesklým předmětem, skleničkami a koláčky jako od babičky.

+ BONUS: Triumvirát clona, čas ISO – jak a proč se nastavují a jak spolu souvisí.Malá ukázka:Zajímalo mě, zda k focení dobrých fotek opravdu potřebuji drahé vybavení nebo je to spíš o dovednostech, znalostech a kreativitě. Teď už vím, že kvalitní vybavení v ateliéru je určitě výhodou, ale není nutností. Díky za to, že se zajímavým a zábavným způsobem dělíte o své zkušenosti.
Katka Kanýzová
Katka Kanýzová
Chtěl jsem načerpat nové informace a jiný pohled na focení a přestože jsem zjistil, že videokurz je částečně pro začátečníky, nákupu rozhodně nelituji. Některé techniky svícení pro mě byly novinkou a děkuji za vaši práci.
Vítězslav Šišpera
Vítězslav Šišpera
Je tam všechno podstatné, přehledně s názornými ukázkami. Sice to kurz s lektorem plně nenahradí, ale se získanými informacemi jsem maximálně spokojen a rozhodně se nebudu bát koupit další videokurz, pokud se trefí do toho, co mě zajímá. Díky.
Petr Fabián,
Petr Fabián


Jinak to nejde. Při zobrazování našich stránek používáme cookie. Další informace
Dolů