Domů Online kurzy

Vybavte si ateliér do 2 stovek

Co vám prodejci fototechniky tají? I v amatérských podmínkách se dají dělat skvělé produktové fotky  •  Za málo peněz hodně muziky – opravdu stačí 2 stovky, správný postup a vaše fotky se budou líbit mnohonásobně více lidem

Co získáte nákupem kurzu?

Vyberte si jednu z variant


Co ve videokurzu najdete?

Videokurz se skládá z 6 samostatných kapitol + bonusového videa Triumvirát clona, čas, citlivost v celkové délce téměř 2 hodin intenzivní výuky.

  1. Úvod a inspirativní ukázky fotografií – vše nafocené bez profi vybavení.
  2. Vybavení – co si za ty dvě stovky musíte koupit a proč.
  3. Chyby a prohřešky – co je třeba uhlídat a jak případné chyby odstranit.
  4. Postupy, tipy a triky – jak na to. Dozvíte se, jak v ateliéru za 200 Kč fotit nelesklé předměty, sklo a jídlo.
  5. Postprodukce – jak dál s úpravou nafoceného produktu
  6. Making off – takhle jsme ten ateliér za 200 postavili. Názorné předvedení práce s nelesklým předmětem, skleničkami a koláčky jako od babičky.

+ BONUS: Triumvirát clona, čas ISO – jak a proč se nastavují a jak spolu souvisí.Malá ukázka:Zajímalo mě, zda k focení dobrých fotek opravdu potřebuji drahé vybavení nebo je to spíš o dovednostech, znalostech a kreativitě. Teď už vím, že kvalitní vybavení v ateliéru je určitě výhodou, ale není nutností. Díky za to, že se zajímavým a zábavným způsobem dělíte o své zkušenosti.
Katka Kanýzová
Katka Kanýzová
Chtěl jsem načerpat nové informace a jiný pohled na focení a přestože jsem zjistil, že videokurz je částečně pro začátečníky, nákupu rozhodně nelituji. Některé techniky svícení pro mě byly novinkou a děkuji za vaši práci.
Vítězslav Šišpera
Vítězslav Šišpera
Je tam všechno podstatné, přehledně s názornými ukázkami. Sice to kurz s lektorem plně nenahradí, ale se získanými informacemi jsem maximálně spokojen a rozhodně se nebudu bát koupit další videokurz, pokud se trefí do toho, co mě zajímá. Díky.
Petr Fabián,
Petr Fabián


Dolů