Domů Online kurzy

Základy fotografování – videokurz

Začínáte s focením?  •  Víte k čemu jsou programy na foťáku?  •  To všechno se snadno naučíte v tempu a čase, který vyhovuje právě vám a klidně i v pyžamu  •  Mluvíme jazykem, kterému budete rozumětVideokurz   581 Kč (703 Kč s DPH) Koupit Videokurz na „flešce“   690 Kč (835 Kč s DPH) Koupit


Co získáte nákupem kurzu?

Vyberte si jednu z variant


Co ve videokurzu najdete?

Videokurz se skládá ze 7 samostatných kapitol + 2 bonusových videí v celkové délce téměř 4 hodin intenzivní výuky.

  1. Fotoaparáty – Správné rozhodnutí po jakém sáhnout vám ušetří fůru starostí. Někdy je lepší zrcadlovka, jindy mobil.
  2. Objektivy – Porozumíte žargonu a budete vědět kdy a na co „tele“ a jaké chyby dělá „širák“. Při nákupu nových objektivů si lépe vyberete ten nej pro vás.
  3. Expozice – Kapitola, která nahání hrůzu. Ale nebojte se, opravdu nemusíte fotit pořád jenom na „Programy“. Dozvíte se, krok po kroku, jak nastavit a proč si vybrat zrovna prioritu času nebo prioritu clony. Uvidíte i jak fungují scénické programy.
  4. Kompozice – Kouzlo a krása fotky nespočívají jen v nastavení foťáku. Dobré je také vědět, kam ho namířit. I malinké posunutí záběru zvýší emoce na vaší fotce. Zjistíte, jak hledat rytmus a kdy fotit na třetiny.
  5. Barva ve fotografii – Chtě nechtě je svět okolo barevný. Někdy vás při focení barva zradí, ale jindy vám výrazně pomůže. Kdy a jak? Odpovědi najdete v této kapitole.
  6. Chyby na fotkách – Nejlépe se učí na vlastních chybách. Souhlasíte? A ještě lépe na chybách těch druhých. Vyrobili jsme pro vás praktické ukázky nejčastějších chyb. Ukážeme vám na nich jak vznikají a jak se jich vyvarovat. A pokud to jde, tak i jak je odstranit.
  7. Shrnutí – Opakování matka moudrosti. Poslední kapitola je výcuc z těch předešlých pro snadnou orientaci, zopakování a připomenutí toho nejdůležitějšího.

+ BONUSY:
Triumvirát clona, čas ISO
 – Nejtěžší při nastavení foťáku je rozhodnout se pro správnou expozici. Nebojte se toho, tady je pro vás návod. A nezapomeňte, že kdo nic nedělá, nic nezkazí.
Korekce expozice – Ve videu nejdete jednoduchý návod, jak korigovat expozici. Na rozdíl od 3. kapitoly (Expozice) je tady přehledně jenom práce s tlačítkem +/-.


Malá ukázka:Videokurz   581 Kč (703 Kč s DPH) Koupit Videokurz na „flešce“   690 Kč (835 Kč s DPH) Koupit


Jinak to nejde. Při zobrazování našich stránek používáme cookie. Další informace
Dolů