Domů Kurzy

Tvůrčí fotografie – dálkové studium


Rádi fotíte a jste otevřeni novým podnětům? Možná vám chybí technická znalost, tvůrčí inspirace nebo zpětná vazba na vaši tvorbu? Naučte se řemeslo, získejte sebejistotu a uplatněte svůj osobitý přístup v praxi. Zkuste to s námi v kurzu tvůrčí fotografie.2023/24 – podklady doručte do 11.9.2023
Liberec


Co vám kurz přinese?

Jak kurz probíhá?

Je tohle kurz pro vás?

Rozvrh hodin 2022/2023:Předměty v 1. ročníku:

Kolik to stojí?

Kde se kurz koná?

V učebně LŠF Liberec (Vojtěšská 459/19, Liberec)

Máte to k nám daleko?

Chtěli byste ještě něco navíc?

Něco jsme nenapsali dost srozumitelně?

Tak se nás zeptejte. Zavolejte nebo nám napište:
Telefon: 724 048 595 nebo 737 420 839
E-mail: info@lsfliberec.cz (odkaz)Co o Dálkové říkají studenti a lektoři?
Rozhovor s garantem kurzu Šimonem PikousemHledal jsem školu, která by mně ukázala kudy dál a pomohla mi rozvinout tvůrčí schopnosti.  První ročník překonal mé očekávání. V minulosti jsem navštívil několik pražských foto kurzů a jsem za ně rád. Nicméně tento kurz mi dal mnohem více. Dřív jsem fotil intuitivně. Něco se povedlo, něco ne. Už v prváku jsem se naučil vnímat fotografii v širokém kontextu. Díky skladbě předmětů, výborným pedagogům, konzultacím a skvělé partě studentů mi škola ukázala směr, kterým se chci vydat. Dnes si fotografii užívám. Když jdu fotit, tak to není pokus-omyl, ale jasný záměr.
Ten, kdo to s focením myslí vážně, rozhodně neudělá chybu, pokud se rozhodne pro studium fotografie na LŠF. Dělají to tam dobře.
Julius Jankovic
Julius Jankovic
Na kurz jsem se přihlásil, protože jsem se chtěl posunout dál, zejména v oblasti volné tvorby. A to se podařilo. Teď fotím výrazně méně, ale cíleně.
Jan Michalička
Jan Michalička
Už jsem nechtěl jít cestou pokus–omyl, ale protože jsem měl zkušenosti z jiných kurzů, nedělal jsem si velké naděje. Kurz mnohonásobně převýšil moje očekávání. Přestože je tématicky dost široký, oceňuji detailní probírání a individuální přístup. Nahlížím teď na fotografování úplně jinak a navíc jsem zde potkal zajímavé a inspirativní lidi.
Marek Pěkný
Marek Pěkný
2023/24 – podklady doručte do 11.9.2023
Liberec
Jinak to nejde. Při zobrazování našich stránek používáme cookie. Další informace
Dolů