Domů Kurzy

Letní příměstský fototábor


Jak fotit na kinofilm? V digitální fotografii jsme často jako doma, ale co to zkusit trochu retro? Týden pro všechny děti starší 10 let, které zajímá fotografie, chtějí fotit a zkusit to na kinofilm, film si vyvolat, fotografie zvětšit, fotit v ateliéru, ve fotokomoře nebo cestou vlakem. Pojedete s námi?19. 08. 2024–23. 08. 2024
9:00–15:00
Liberec


Co se bude dít?

Pro koho je tábor určen?

Pro mladé fotografy a fotografky od 10 let. Fotografické zkušenosti nejsou podmínkou, zájem o fotografii ano.  :)

Co je potřeba mít s sebou?

Vlastní digitální fotoaparát (analogový můžeme zapůjčit), vhodné oblečení (možné ušpinění a znehodnocení) a prázdnou plechovou krabičku od čaje, která nepropouští světlo.

Jak to na táboře probíhá?

Kolik to stojí?

3 240 Kč (s DPH 3 920 Kč). V ceně je zahrnuta práce lektora, obědy, pití a veškerý používaný materiál (kinofilm, fotopapíry do temné komory a jiné).

Kde se tábor koná?

V učebně LŠF Liberec (Vojtěšská 459/19, Liberec V)Tábor jsem si našel na internetu, protože mě baví fotit. Program mě příjemně překvapil, hlavně jak bylo fotografování propojené se zábavou. Některá doporučení k focení už používám.
Vilda, 11 let
Vilda, 11 let
Jsem nadšená ze všeho. Výlet byl skvělý a staré fotky a vyvolávání fotek taky. Taky vzpomínám na focení "dostihu" a na našeho "koně" Šemìka. Určitě se chci přihlásit za rok. Jediná chyba byla, že tábor byl moc krátký.
Karolína, 12 let
Karolína, 12 let
Děkuji za skvělý zážitek na táboře, je to moc fajn místo, rád bych se sem podíval i příští rok. Úplně nejlepší bylo, když jsme se fotili starými fotoaparáty.
Štěpán, 11
 Štěpán, 11
Nejvíc mě bavilo, když jsme se navzájem fotili starými fotoaparáty. Děkuji za neuvěřitelně dokonalý týden.
Vendula, 10 let
Vendula, 10 let
Baví mě fotit a tábor jsem si sama našla na internetu. Potěšilo mě, že jsme se jen neučili fotografovat a teorii o focení, ale že to bylo vtipné, zábavné a plné různých aktivit. Nejlepší bylo, když jsme ve skupinkách realizovali cestu zpátky časem. Škoda, že každý den není aspoň o hodinku delší.
Lucka, 12 let
Lucka, 12 let
Tábor mi doporučila kamarádka ve škole, která ho už absolvovala. Zajímá mě fotografování a tady jsem si vyzkoušel teorii v praxi se skvělým táborovým programem a úžasnými vedoucími.
Matěj, 14 let
 Matěj, 14 let


19. 08. 2024–23. 08. 2024
9:00–15:00
Liberec
Dolů