Domů Kurzy

Přirozený portrét


Jak na fotografování portrétů? Které světlo je nejpůsobivější a proč? Jaká je správná póza? Přijďte a ptejte se, u nás se to naučíte

09. 09. 2024
16:00–19:00
Liberec


Co vám workshop přinese?

Focení portrétů bude pro vás hračka, i přes specifika tohoto oboru. Zvládnete to i v amatérských podmínkách s minimem speciálního vybavení.

Jak to na workshopu chodí?

Co se naučíte?

Co na workshop potřebujete?

Vlastní fotografický přístroj a objektivy. Nezapomeňte na dobrou náladu.

Kolik to stojí:

492 Kč (s DPH 595 Kč)

Kde se kurz koná?

V Liberecké škole foto•grafické (Vojtěšská 459/19, Liberec)


Na workshop jsem se přihlásil, protože jsem chtěl zažít něco nepoznané z fotografování a zdokonalit se ve svém amatérském focení. A to se mi splnilo. Sice se ještě budu muset lépe seznámit se svým přístrojem, ale už teď vím, jak komunikovat s modelkou a už se toho nebojím. Děkuji, že to děláte.
Aleš Nigrin
Aleš Nigrin
Chtěl jsem se zlepšit ve fotografování a workshop tohle moje očekávání splnil. Mám po jeho absolvování jiný pohled na fotku. Zkouším využívat v praxi nově nabité vědomosti a dovednosti a těším se na pokračování ohledně úprav fotografií. ;)
Pavel Drahoš
Pavel Drahoš
Těšil jsem se na nové zkušenosti s práci se světlem a jsem naprosto spokojený. Jako nejpřínosnější vnímám to, že jsem si vyzkoušel, jak na osvětlení postavy a focení v protisvětle. Po absolvování mám ke světlu úplně jiný přístup. Díky, jen tak dál.
Jaromír Mottl
Jaromír Mottl

09. 09. 2024
16:00–19:00
Liberec
Dolů