Domů Naše úspěchy

Fotografování v karnevalových Benátkách

Tradiční fotografický výlet do karnevalových Benátek 2019 se konal, díky posunu vzhledem k termínu Velikonočních svátků, už v příjemné skoro jarní atmosféře.

Do Benátek jezdíme fotografovat poslední karnevalový víkend. Tentokrát nás jelo osm. Kromě tradičně skvělých rejů masek nadšeně fotografujeme v noci ze soboty na neděli. Tou dobou se odehrává neskonalé dobrodružství nočních ulic, jak stvořené pro pravou streetphotography. Odměnou za únavu bylo ranní focení na nábřeží u sv. Marka. Ve vycházejícím slunci jsme pořídili skvělé záběry a navíc nám sluneční paprsky rozehřály naše ztuhlá těla. Bydleli jsme levně, ale skvělé kousek od Benátek, a tak jsme se zvládli odpočinek, malý workshop o použití blesku i závěrečné konzultace nad fotografiemi nás všech. Příští rok chceme i projížku gondolou, takže se máte na co těšit.

V roce 2017 si karneval okoukli dva z lektorů, a jak zapůsobil na Šimona Pikouse si můžete přečíst v našem článku Noc v Benátkách aneb pozvánka do benátských karnevalových uliček.

Benátky 2019, očima lektorů a studentů

Líbil se Vám článek? Řekněte o něm přátelům a sdílejte ho na Vašem facebooku.

Dolů