Domů Kurzy

Pracovník grafického studia (kurz ve všední dny)


Prohlížíte si letáky, obálky knížek, sledujete očima sazbu textu, hodnotíte zvolený papír a formát? A říkáte si, to bych mohl dělat taky a lépe? Rekvalifikujte se s námi na pracovníka grafického studia. Naučíme vás řemeslo, a pak přijde i slovo kreativní. Kurz je ve všední dny, máte volné víkendy

20. 01. 2025–15. 02. 2025
9:00–16:20
Liberec


Co se na kurzu naučíte?

Co vám kurz přinese?Je tohle kurz právě pro vás?

Jak to na kurzu chodí?

Rozvrh hodin

Všední dny vám nevyhovují? Máme i víkendovou variantu.

Kolik to stojí?

19 790 Kč (s DPH 19 790 Kč), sazba DPH = 0 %. V ceně kurzu jsou tištěná skripta k jednotlivým předmětům, která můžete obohatit o vlastní poznámky a zápisky.

Je to pro vás finančně náročné? Víme, že každý má rozdílnou finanční situaci, a proto nabízíme flexibilní splátkový kalendář bez jakéhokoliv navýšení. Začněte svou kariéru bez finančního stresu, Staří do objednávky napsat, že chcete platit ve splátkách.

Pokud jste momentálně bez zaměstnání, je tu šance, že vám úřad práce kurzu uhradí v rámci podpory zvolené rekvalifikace. Nezapomeňte, že tyto věci chvíli trvají, tak neváhejte a zažádejte na úřadu práce včas.

A co zaměstnanci a OSVČ? Ano, i vy máte možnost získat příspěvek na kurz od úřadu práce díky projektu „Jsem v kurzu“. Příspěvek na kurz můžete získat ať už pracujete, podnikáte, studujete nebo jste na rodičovské dovolené. Pro získání dotace z projektu se stačí přihlásit na náš kurz v e-shopu MPSV.
[Odkaz na e-shop úřadu práce]

Pro studenty máme speciální nabídku – slevu 1 000 Kč při předložení ISIC karty. Stačí si objednat kurz za plnou cenu a do poznámky napsat „Student ISIC“. Sken vaší karty je vše, co potřebujeme k poskytnutí vaší slevy.

Kde se kurz koná?

V učebně LŠF Liberec (Vojtěšská 459/19, Liberec V)

Máte to k nám daleko?

Chápeme, že logistika může být někdy komplikovaná. Proto jsme pro vás připravili speciální ubytovací nabídky, které vám umožní plně se soustředit na studium bez zbytečných starostí. Ubytujte se v pohodlí blízkého internátu za výhodnou cenu, nebo si užijte komfort hotelu v dojezdové vzdálenosti (Apart Hotel Jablonec, Jablonec nad Nisou) s exkluzivní slevou 25 %, kterou jsme pro vás vyjednali. Stačí nám napsat a my vám pomůžeme s ubytováním, které vám bude vyhovovat.

Něco jsme nenapsali dost srozumitelně?

Tak se nás zeptejte. Zavolejte nebo nám napište:
Telefon: 724 048 595
E-mail: info@lsfliberec.cz (odkaz)

Chcete se o kurzu dozvědět víc? Koukněte na videoTento kurz mohu rozhodně doporučit! Dá dobré základy užívání programů Adobe, předtiskové přípravy a typografie. Ocenila jsem i možnost konzultace s grafiky z praxe. Mně otevřel dveře ke skvělé práci. Děkuji a přeji hodně úspěchů.
Jitka Bujoková
Jitka Bujoková
Skvělý přístup a spousta nových a užitečných znalostí pro praxi.
Děkuji
Hanka Hoffmanová,
Hanka Hoffmanová
Parádní kurz nabitý informacemi, ale hlavně neustálou praxí s grafickými programy. Přestože je založen na výuce programů Adobe, lze vše, co jsem se naučila, bez problémů praktikovat i v konkurenčním Affinity. Skvělý přístup vyučujících, příjemná atmosféra a bezva parta studentů. Díky všem! Kurzem se mi otevřelo nové pracovní nasměrování, ve kterém vidím příležitost bavit se a zároveň vydělávat.
Petra Termerová,
Petra Termerová
Pohodová atmosféra, individuální přístup ke studentům, ochotní a trpěliví vyučující. Po měsíčním kurzu obrovský pokrok. Jen se chytám za hlavu, že jsem se nepřihlásila dřív :)
Viktorka Hlaváčková
Viktorka Hlaváčková
Absolvovala jsem rekvalifikační kurz Pracovník grafického studia. Teď pracuji v tiskárně jako grafik. Jsem nesmírně šťastná, protože si mě vybrali na základě absolvované rekvalifikace. Už mi rukou prošly všelijaké vizitky, letáky brožury a knihy, vše od vazeb V1 až po V8. Masky ve Photoshopu už mi také nedělají starost, tenkrát jsem nechápala k čemu vrstvy jsou, ale díky bohu za ně! Tímto mnohorát děkuji, že děláte tuto skvělou práci a doufám, že se Vám bude stále dařit a budete mít mnoho zájemců.
Pavlína Kučerová,
Pavlína Kučerová
Kromě spousty informací a praxe s programy, teď díky kurzu vím, co mám a nemám ohledně grafiky hledat a co chci. Kurz mi bez problému proplatil úřad práce, protože už s absolventy tohoto kuruzu mají dobré zkušenosti.
Lucie Pavlíková
Lucie Pavlíková
20. 01. 2025–15. 02. 2025
9:00–16:20
Liberec

Všední dny vám nevyhovují? Máme i víkendovou variantu.Dolů