Domů Kurzy

Pracovník grafického studia (kurz ve všední dny)


Prohlížíte si letáky, obálky knížek, sledujete očima sazbu textu, hodnotíte zvolený papír a formát? A říkáte si, to bych mohl dělat taky a lépe? Rekvalifikujte se s námi na pracovníka grafického studia. Naučíme vás řemeslo, a pak přijde i slovo kreativní. Kurz je ve všední dny, máte volné víkendy

08. 04. 2024–04. 05. 2024
9:00–16:20
Liberec


Co se na kurzu naučíte?

Co vám kurz přinese?Je tohle kurz právě pro vás?

Jak to na kurzu chodí?

Rozvrh hodin

Všední dny vám nevyhovují? Máme i víkendovou variantu.

Kolik to stojí?

Kde se kurz koná?

V učebně LŠF Liberec (Vojtěšská 459/19, Liberec V)

Máte to k nám daleko?

Něco jsme nenapsali dost srozumitelně?

Tak se nás zeptejte. Zavolejte nebo nám napište:
Telefon: 724 048 595
E-mail: info@lsfliberec.cz (odkaz)

Chcete se o kurzu dozvědět víc? Koukněte na videoTento kurz mohu rozhodně doporučit! Dá dobré základy užívání programů Adobe, předtiskové přípravy a typografie. Ocenila jsem i možnost konzultace s grafiky z praxe. Mně otevřel dveře ke skvělé práci. Děkuji a přeji hodně úspěchů.
Jitka Bujoková
Jitka Bujoková
Skvělý přístup a spousta nových a užitečných znalostí pro praxi.
Děkuji
Hanka Hoffmanová,
Hanka Hoffmanová
Parádní kurz nabitý informacemi, ale hlavně neustálou praxí s grafickými programy. Přestože je založen na výuce programů Adobe, lze vše, co jsem se naučila, bez problémů praktikovat i v konkurenčním Affinity. Skvělý přístup vyučujících, příjemná atmosféra a bezva parta studentů. Díky všem! Kurzem se mi otevřelo nové pracovní nasměrování, ve kterém vidím příležitost bavit se a zároveň vydělávat.
Petra Termerová,
Petra Termerová
Pohodová atmosféra, individuální přístup ke studentům, ochotní a trpěliví vyučující. Po měsíčním kurzu obrovský pokrok. Jen se chytám za hlavu, že jsem se nepřihlásila dřív :)
Viktorka Hlaváčková
Viktorka Hlaváčková
Absolvovala jsem rekvalifikační kurz Pracovník grafického studia. Teď pracuji v tiskárně jako grafik. Jsem nesmírně šťastná, protože si mě vybrali na základě absolvované rekvalifikace. Už mi rukou prošly všelijaké vizitky, letáky brožury a knihy, vše od vazeb V1 až po V8. Masky ve Photoshopu už mi také nedělají starost, tenkrát jsem nechápala k čemu vrstvy jsou, ale díky bohu za ně! Tímto mnohorát děkuji, že děláte tuto skvělou práci a doufám, že se Vám bude stále dařit a budete mít mnoho zájemců.
Pavlína Kučerová,
Pavlína Kučerová
Kromě spousty informací a praxe s programy, teď díky kurzu vím, co mám a nemám ohledně grafiky hledat a co chci. Kurz mi bez problému proplatil úřad práce, protože už s absolventy tohoto kuruzu mají dobré zkušenosti.
Lucie Pavlíková
Lucie Pavlíková
08. 04. 2024–04. 05. 2024
9:00–16:20
Liberec

Všední dny vám nevyhovují? Máme i víkendovou variantu.Jinak to nejde. Při zobrazování našich stránek používáme cookie. Další informace
Dolů